T260XW02 VF

| panel model | T260XW02 VF |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,26.0 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T260XW02 VF cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | VA, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 575.769×323.712 mm |
| Zarys | 626×373 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 600:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 8 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO T260XW02 VF.
AUO T260XW02 VF są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO T260XW02 VF pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO T260XW02 VF lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor T260XW02 VF na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO T260XW02 VF są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO T260XW02 VF pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO T260XW02 VF lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor T260XW02 VF na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "T260XW02 VF"
- AUO T260XW02 VF
- Arkusz danych T260XW02 VF
- Obraz T260XW02 VF
- Cena T260XW02 VF
- Dystrybutor T260XW02 VF

